Drzewo Genealogiczne

Sherinae
Sherinae

Obywatel
Płeć :
Female
Grupa :
Stadni
Wiek :
15
Atuty :
Pierwsza Pomoc
| ZG :
40/40
| W :
3/3
| HP :
60/60
Matka :
Hathil
Ojciec :
Tharven
| PR :
169
| PD :
0
Liczba postów :
24
Join date :
17/12/2018

Drzewo Genealogiczne Empty Drzewo Genealogiczne

Pisanie by Sherinae Nie Lut 17, 2019 10:30 pm

Hej, to znowu ja, Sherinae. Część z was może wie, może nie, ale zajmuję się prowadzeniem naszego Drzewa Genealogicznego -> klik.
W związku z tym chcę podzielić się paroma zasadami, wedle których smoki w tym drzewku się pojawiają, tak aby było mniej więcej jasne co i dlaczego.


  1. Aby obejrzeć całe drzewo najlepiej wybrać Dragon Abyss, gdyż jest połączony z wszystkimi smokami w drzewie.
  2. Wszystkie samice w drzewie są siostrami, aby dało się je obejrzeć. Nie jest to jednak rzeczywiste pokrewieństwo. Służy to tylko pokazaniu drzewa.
  3. Smok zostaje przeze mnie dodany dopiero po akceptacji KP. Czasami są wyjątki, ale tylko wtedy, kiedy wiem, że akceptacja zajdzie szybko lub znam gracza na tyle, że jestem pewna, iż się nie rozmyśli.
  4. Avatary dodaję te, które są w profilu. Jeśli takiego avka nie ma, to dodaję obrazek z karty postaci, jeśli oczywiście takowy się tam znajduje. W innym przypadku pozostawiam postać bez avatara. Pisklęta dostają również początkowy avatar.
  5. Jeśli zaś chodzi o aktualizacje avatarów, to bardzo proszę się zgłosić, gdyż sama zmieniam smoka raz, a dokładnie wtedy, kiedy umrze i mu po prostu zmieniam status na martwy. Osoby, które dodały avatar do konta po dodaniu do drzewa, również proszone są o zgłoszenie się do mnie.


Co do zaś samego drzewa, to bardzo was proszę o wasze opinie, gdyż mam wrażenie, że drzewo już nie jest czytelne, a mamy tylko 40 smoków (to dość mało). Myślę o dwóch zmianach:

  1. Dodaniu rodziców NPC, którzy nazywaliby się "Rada", "Zwiadowcy", "Strażnicy" i "Stadni".
  2. Dodaniu nazwisk smoków z ich grupą.

Pierwsza pozwoliłaby na wyłączenie części smoków z widoku, żeby nie widzieć całej masy gadów patrząc na dolne gałęzie. Druga zmiana, to po prostu smaczek, bo mogę dodawać nazwiska i wiek, ale chętnie usłyszę wasze zdanie.

Specjalnie piszę tutaj, aby było miejsce do wyrażania opinii oraz do dźgania mnie, żebym dodała wasze avki, czy inne. Zapraszam do dyskusji, bo im wcześniej wprowadzę zmiany, tym będzie po prostu łatwiej. Zapraszam!


Ostatnio zmieniony przez Sherinae dnia Nie Lut 24, 2019 3:14 pm, w całości zmieniany 2 razy
Sherinae
Sherinae

Obywatel
Płeć :
Female
Grupa :
Stadni
Wiek :
15
Atuty :
Pierwsza Pomoc
| ZG :
40/40
| W :
3/3
| HP :
60/60
Matka :
Hathil
Ojciec :
Tharven
| PR :
169
| PD :
0
Liczba postów :
24
Join date :
17/12/2018

Drzewo Genealogiczne Empty Re: Drzewo Genealogiczne

Pisanie by Sherinae Pon Lut 18, 2019 9:17 am

Co do pomysłu pierwszego, to go zrealizowałam w taki sposób:
http://familyecho.com/?p=QT7A5&c=yvhcim05io&f=493951399885923743
Co o tym myślicie?

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach