Sherinaeowe Relacje

Sherinae
Sherinae

Obywatel
Płeć :
Female
Grupa :
Stadni
Wiek :
15
Atuty :
Pierwsza Pomoc
| ZG :
40/40
| W :
3/3
| HP :
60/60
Matka :
Hathil
Ojciec :
Tharven
| PR :
169
| PD :
0
Liczba postów :
24
Join date :
17/12/2018

Sherinaeowe Relacje Empty Sherinaeowe Relacje

Pisanie by Sherinae Wto Mar 05, 2019 9:02 pm

Cześć!

Dużo osób umawia się na różne sesyjki, a że ja nie lubię po prostu zawracać ludziom głowy, to postanowiłam napisać tutaj, żebyście to wy mogli pozawracać głowę mi. No, ale przejdźmy do szczegółów.

Jest to temat zbiorczy dla wszystkich moich postaci, których informatory możecie znaleźć tutaj:
https://dragonabyss.forumpolish.com/t180-sherineaowe-informatory#468
Polecam się z tym zapoznać, bo od razu wiecie, czy jesteśmy spokrewnieni. Macie też w jednym miejscu wszystkie pola profilu, które zawierają streszczoną kartę postaci, także temat idealny do zapoznania się.
W każdym razie czego ja tu szukam i w ogóle o co chodzi.

Po pierwsze rodzeństwo
Większość postaci, które stworzono w pierwszym rzucie jest w podobnym wieku, więc jeśli mamy wspólnego rodzica (lub rodziców), to odrobinkę głupio, żeby te smoki się nie znały, także jeśli Twoja postać może mieć coś wspólnego z moją, to bardzo chętnie ustalę jaki rodzaj relacji mamy między nami, nawet jeśli byłoby to tylko uzgodnienie, że siebie nie kojarzą z jakiegoś powodu. To wciąż jest ważne.

Po drugie znajomi
Współstrażnik, czy smok, który uczy się tego samego fachu, co moje, to gady, z którymi powinny występować jakieś relacje. W tej kwestii jestem otwarta na propozycje, bo przyda się i jakiś bliski smok (towarzyszka, która tak jak Sher, uczy na Uzdrowiciela?), jak i ktoś z kimś się nie lubimy za bardzo (natrętny Strażnik, którego irytuje pogoda ducha Mheall?).


To co wypisałam, to po prostu obecne moje propozycje i wizje na jakieś zaczepienie tych postaci o świat naszego forum. Nie napisałam nic o wrogach, bliskich smokach, czy chociażby o jakiś związkach, bo obecnie ich nie planuję, ale jeśli minęło już trochę czasu i myślisz, że Twoja postać mogłaby się dogadać, z którąś z moich, to pisz śmiało.
Polecam siebie na discordzie i na pv, czy nawet tu na dole. Ufam, że znajdziemy wspólny język <3

Zapraszam!
Taharaki
Taharaki

Straż Graniczna
Płeć :
Male
Grupa :
Strażnicy
Wiek :
15
Atuty :
Kamieniarstwo, Mistrzowska Celność
| ZG :
20/20
| W :
4/4
| HP :
70/70
Matka :
Ciliria
Ojciec :
Morgoth
| PR :
154
Liczba postów :
10
Join date :
14/03/2019

Sherinaeowe Relacje Empty Re: Sherinaeowe Relacje

Pisanie by Taharaki Pią Mar 15, 2019 8:16 pm

Z racji na to, że lubię z Tobą pisać (tu Kemus, jak coś, także ten...), nie mogłam przecież przejść obok tego tematu obojętnie! Oferuję swoją postać, myślę, że Tahaś to na tyle dobre stworzonko, że z każdym jakiś język złapie - aczkolwiek uderzam nim w Strażnika, więc z pewnością bardziej mu po drodze z Mheall, acz na pewno też i Sheri nie pogardzę! ♥
Na razie czekam na akceptację KP, ale jak coś jestem chętna na relacje! O! I mogą się razem kamykami pobawić, pograć nimi w kulki czy cuś... x"D

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach