Kamienny Uskok





Dragon Abyss
Dragon Abyss

Pisklak
Płeć :
Female
Grupa :
Rada
Wiek :
0
| PR :
309
Liczba postów :
234
Join date :
17/12/2018

Kamienny Uskok Empty Kamienny Uskok

Pisanie by Dragon Abyss Pon Sty 28, 2019 6:40 pm

























Szarość i czerń górująca na tych terenach zajęła umysły melancholią i goryczą. Wszech panujący mrok zalęgł się nawet w głowach odwiedzających wzbudzając w nich nie raz strach. Zazwyczaj rzadko widuje się tutaj pisklęcia oraz podrostki, szczególnie ze względu na przepaść, która tak chętnie pochłonęłaby każde istnienie. Przez tereny spowite popiołem i pyłem płynie niewielki strumyk, który jest jedynym źródłem odmiennego koloru.

Taharaki
Taharaki

Straż Graniczna
Płeć :
Male
Grupa :
Strażnicy
Wiek :
15
Atuty :
Kamieniarstwo, Mistrzowska Celność
| ZG :
20/20
| W :
4/4
| HP :
70/70
Matka :
Ciliria
Ojciec :
Morgoth
| PR :
154
Liczba postów :
10
Join date :
14/03/2019

Kamienny Uskok Empty Re: Kamienny Uskok

Pisanie by Taharaki Wto Kwi 09, 2019 9:00 pm

Okej, nie można 'nigdzie nie być' - a ja mam ostatnio całkiem gorący okres w życiu. Tak więc Taharaki obrał sobie to miejsce, aby spocząć i pozbierać myśli. Znowu nawalił. Znowu wyszedł na totalnego idiotę, tchórza i śmiecia. Chociaż rany gdzieś tam już powoli wylizał, przynajmniej w części, to dusza nadal trwała zranioną. Leciał z trudem, dlatego było mu wszystko jedno, gdzie wyląduje - a że tutaj znajdowała się woda, uznał, że może być. Inna rzecz, iż krajobraz ogólnie oddawał jego obecne samopoczucie. Umoczył więc pyska - jakkolwiek miałoby to nie zabrzmieć - rzucając się na wodę jakby nie widział jej od wieków. Był cholernie spragniony i marzył jedynie o tym, aby chociaż w części pragnienie ugasić.


EDIT:
oczywiście jak ktoś chce do niego dołączyć - zapraszam. Tylko lojalnie ostrzegam, że momentami mogę zamulać z odpisami

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach